Rodzina 500+

dyżury

DYŻURY – KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 8

 

  1. Ewa Janowska-Starosta, kurator specjalista

poniedziałek 8:00 – 13:00, środa 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: e.starosta@zagan.sr.gov.pl

  1. Beata Katarzyna Aleszczyk, kurator specjalista

poniedziałek 10:00 – 15:00, piątek 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: b.aleszczyk@zagan.sr.gov.pl

  1. Alicja Przybylska-Mirosław, kurator specjalista

środa 10:00 – 15:00, czwartek 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: a.przybylska@zagan.sr.gov.pl

  1. Monika Sawoch-Łabuda, kurator specjalista

poniedziałek, piątek 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: m.labuda@zagan.sr.gov.pl

  1. Sławomir Cabaj, starszy kurator zawodowy

wtorek 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: s.cabaj@zagan.sr.gov.pl

piątek 10:00 – 15:00 Urząd Gminy Niegosławice

  1. Marta Kubiak, kurator specjalista

wtorek, czwartek 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: m.kubiak@zagan.sr.gov.pl

  1. Joanna Lesisz, kurator specjalista

poniedziałek, środa 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: j.lesisz@zagan.sr.gov.pl

  1. Krzysztof Mirosław, kurator specjalista

wtorek, piątek 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: k.miroslaw@zagan.sr.gov.pl

 

 

 

DYŻURY – KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 9

 

  1. Renata Brożyna, starszy kurator zawodowy, Kierownik Zespołu

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek, środa, piątek: 9:00 – 14:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: r.brozyna@zagan.sr.gov.pl

  1. Izabela Kasperowicz, kurator specjalista

poniedziałek, piątek 8:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: i.kasperowicz@zagan.sr.gov.pl

  1. Krystyna Chodań, kurator specjalista

czwartek, piątek 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: k.chodan@zagan.sr.gov.pl

  1. Barbara Frąckowiak, kurator specjalista

wtorek 10:00 – 15:00, czwartek 8:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: b.frackowiak@zagan.sr.gov.pl

  1. Małgorzata Piwowar, kurator specjalista

Wtorek 8:00 – 13:00, środa 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: m.piwowar@zagan.sr.gov.pl

  1. Alicja Depta, kurator specjalista

środa 8:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: a.depta@zagan.sr.gov.pl

poniedziałek 8:00 – 13:00 Urząd Miejski w Małomicach

 

 

Liczba wyświetleń: 14272
Data ostatniej modyfikacji: 2020-01-03