Rodzina 500+

dyżury

HARMONOGRAM DYŻURÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 2 LISTOPADA 2020r. DO ODWOŁANIA:

 

KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 8

 

  1. Ewa Janowska-Starosta, kurator specjalista

czwartki 8:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: ewa.janowska-starosta@zagan.sr.gov.pl

  1. Beata Katarzyna Aleszczyk, kurator specjalista

wtorki 8:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: beata.aleszczyk@zagan.sr.gov.pl

  1. Monika Sawoch-Łabuda, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: monika.sawoch-labuda@zagan.sr.gov.pl

  1. Sławomir Cabaj, starszy kurator zawodowy

poniedziałki 8:00 – 13:00, wtorki 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: slawomir.cabaj@zagan.sr.gov.pl

  1. Joanna Lesisz, kurator specjalista

środy 8:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: joanna.lesisz@zagan.sr.gov.pl

  1. Krzysztof Mirosław, kurator specjalista

wtorki, piątki 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: krzysztof.miroslaw@zagan.sr.gov.pl

  1. Izabela Kasperowicz, kurator specjalista

piątki 8:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: izabela.kasperowicz@zagan.sr.gov.pl

  1. Alicja Depta, kurator specjalista

środy 8:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: alicja.depta@zagan.sr.gov.pl

 

KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 9

 

  1. Renata Brożyna, starszy kurator zawodowy, Kierownik Zespołu

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałki, środy, piątki: 10:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: renata.brozyna@zagan.sr.gov.pl

  1. Krystyna Chodań, kurator specjalista

czwartki, piątki 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: krystyna.chodan@zagan.sr.gov.pl

  1. Małgorzata Piwowar, kurator specjalista

wtorki 8:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: malgorzata.piwowar@zagan.sr.gov.pl

  1. Alicja Przybylska-Mirosław, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: alicja.przybylska-miroslaw@zagan.sr.gov.pl

  1. Marta Kubiak, kurator specjalista

środy 8:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: marta.kubiak@zagan.sr.gov.pl