Rodzina 500+

dyżury

DYŻURY – KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 8

 

  1. Ewa Janowska-Starosta, kurator specjalista

    poniedziałek 8:00 – 13:00, środa 10:00 – 15:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: e.starosta@zagan.sr.gov.pl

  2. Beata Katarzyna Aleszczyk, kurator specjalista

    poniedziałek 10:00 – 15:00, piątek 8:00 – 13:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: b.aleszczyk@zagan.sr.gov.pl

  3. Alicja Przybylska-Mirosław, kurator specjalista

    środa 10:00 – 15:00, czwartek 8:00 – 13:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: a.przybylska@zagan.sr.gov.pl

  4. Monika Sawoch-Łabuda, kurator specjalista

    poniedziałek, piątek 10:00 – 15:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: m.labuda@zagan.sr.gov.pl

  5. Dorota Bieganowska, starszy kurator zawodowy

    wtorek, czwartek 10:00 – 15:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: d.bieganowska@zagan.sr.gov.pl

  6. Marta Kubiak, kurator specjalista

    wtorek, czwartek 8:00 – 13:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: m.kubiak@zagan.sr.gov.pl

  7. Joanna Lesisz, kurator specjalista

    poniedziałek, środa 8:00 – 13:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: j.lesisz@zagan.sr.gov.pl

  8. Krzysztof Mirosław, kurator specjalista

    wtorek, piątek 8:00 – 13:00

    tel. 68 452 22 42, e-mail: k.miroslaw@zagan.sr.gov.pl

     

 

 

DYŻURY – KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 9

 

  1. Renata Brożyna, starszy kurator zawodowy, Kierownik Zespołu

    Godziny przyjęć interesantów:

    poniedziałek, środa, piątek: 9:00 – 14:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: r.brozyna@zagan.sr.gov.pl

  2. Izabela Kasperowicz, kurator specjalista

    poniedziałek, piątek 8:00 – 13:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: i.kasperowicz@zagan.sr.gov.pl

  3. Krystyna Chodań, kurator specjalista

    czwartek, piątek 10:00 – 15:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: k.chodan@zagan.sr.gov.pl

  4. Barbara Frąckowiak, kurator specjalista

    wtorek 10:00 – 15:00, czwartek 8:00 – 13:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: b.frackowiak@zagan.sr.gov.pl

  5. Małgorzata Piwowar, kurator specjalista

    Wtorek 8:00 – 13:00, środa 10:00 – 15:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: m.piwowar@zagan.sr.gov.pl

  6. Alicja Depta, kurator specjalista

    środa 8:00 – 13:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: a.depta@zagan.sr.gov.pl

    poniedziałek 8:00 – 13:00 Urząd Miejski w Małomicach

  7. Sławomir Cabaj, starszy kurator zawodowy

    poniedziałek 10:00 – 15:00

    tel. 68 459 47 43, e-mail: s.cabaj@zagan.sr.gov.pl

    piątek 10:00 – 15:00 Urząd Gminy Niegosławice

     

 

Liczba wyświetleń: 14032
Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-21