Rodzina 500+

dyżury

DYŻURY  - kuratorzy zawodowi

 1. Aleksandra Przyborowska,  kurator specjalista

 wtorek   8.00-13.00,               czwartek  10.00-15.00

             pok. 10,  tel. (68) 4582603,           e-mail: a.przyborowska@zagan.sr.gov.pl

2. Aneta Szynder,  kurator specjalista

   wtorek  -- 10.00-15.00,           czwartek 8.00-13.00

             pok. 10,  tel. (68) 4582603 ,           e-mail: a.szynder@zagan.sr.gov.pl

3. Beata Buchta-Słowińska, kurator specjalista

    środa  10.00-15.00,                   piątek-10.00-15.00

             pok. 10,   tel. (68) 4582603,          e-mail: b.slowinska@zagan.sr.gov.pl 

4. Renata Felińska, starsza kurator zawodowa

    poniedziałek 10.00-15.00,          piątek  7.30-12.30 

             pok. 10, tel. (68) 4582603,         e-mail: r.felinska@zagan.sr.gov.pl 

5. Edyta Sikora, kurator specjalista

  poniedziałek   10 .00-15.00,    środa  8.00-13.00 

            pok.10, tel. (68) 4582603,         e-mail: e.sikora@zagan.sr.gov.pl

6. Monika Kucner, kurator zawodowa

 wtorek   8 .00-13.00,    czwartek   10.00-15.00 

    pok.10, tel. (68) 4582603,         e-mail: m.kucner@zagan.sr.gov.pl

 telefon komórkowy – 797 188 763

 

 

DYŻURY  - kuratorzy zawodowi

1.      Krzysztof Sobański , kurator specjalista , Kierownik Zespołu  

Godziny  przyjęć   interesantów:

poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 13:30                  e-mail: k.sobanski@zagan.sr.gov.pl

 pok. 11                   tel. 68 458 2602

 2. Leszek Starosta,   kurator specjalista

  poniedziałek 8.00-13.00,                      środa 10.00-15.00 

            pok.11 tel. (68) 4582602,                     e-mail: l.starosta@zagan.sr.gov.pl

 3. Roman Kaszuba,    kurator specjalista

 wtorek 10.00-15.00,                           piątek 8.00-13.00

             pok.11, tel. (68) 4582602,                  e-mail: r.kaszuba@zagan.sr.gov.pl

 telefon komórkowy – 797 188 763

Liczba wyświetleń: 5203
Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-09